• «اعطای تسهیلات اعتباری ۴میلیون تومانی گردشگری به بازنشستگان»

   مدیرکل فرهنگی واجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات اعتباری ۴ میلیون تومانی سفر به بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش، به صورت قرض الحسنه خبر داد.

   این تسهیلات بانکی به مبلغ ۴ میلیون تومان با دوره بازپرداخت یکساله و نرخ کارمزد ۴ درصد به متقاضیان ارائه می شود. بازپرداخت این تسهیلات یک ماه پس از پرداخت، از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.

   بازنشستگان علاوه بر امکان استفاده از کمک هزینه سفر که تابع شرایط بهره مندی از سهمیه تورها است، میتوانند از تسهیلات بانکی قرض الحسنه چهار میلیون تومانی (درصورت دارا بودن شرایط اخذتسهیلات)   نیز بهره مند شوند.

   متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به نشانی   sabasrm.ir   و از طریق لینک طرحهای یاری (خدمات گردشگری و سفر) به سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف متصل شده و اقدام به ثبت نام در تورهای تعریف شده این شرکت کنند.

   پس از انجام ثبت نام متقاضی در تورهای اعلامی از سوی شرکت پرشین گلف، در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات اعتباری، ابتدا مبلغ ۴ میلیون تومان از کل هزینه تور کسر شده و مبلغ باقیمانده به صورت نقدی توسط متقاضی به شرکت پرداخت می شود.

   لازم به یادآوریاست که خدمات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری تنها از طریق سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف با نام "سامانه خاتم تور" به بازنشستگان عزیز تحت پوشش ارائه می شود. متقاضیانمی توانند از طریق لینک   khatamtour.com   یا از طریق   مراجعه به شرکت پرشین گلف یا تماس با آن شرکت با شماره تلفن ٨ ۶ ٨٢-٠٢١   از فرایند ارائه این خدمات و تورهای شرکت مطلع شوند.

   • ۱۳:۷ ۱۴۰۱/۶/۲۳

   «اعطای تسهیلات اعتباری ۴ میلیون تومانی گردشگری به بازنشستگان »